kanal listesi

ELTV Canlı Yayın

Şu anda :

ELTV

Süre : Canlı

Yevlakh TV LLC 2 Mart 2009 tarihinde kurulmuş ve aynı yıl 17 Temmuz'da ELTV adı ve logosu ile yayına başlamıştır.

10 Mayıs 2014 tarihinde Bölge TV ağının bir kanalı haline geldi ve yerel yayınına tek bir program sepeti dahilinde devam etti. 19 Eylül 2016'da ARB Medya Grubu'nun da aralarında bulunduğu yeni kurulan ARB (Azerbaycan Cumhuriyeti Yayıncı) ağına ARB Aran olarak katıldı.

Günde 14-18 saat civarında yayınlanan ARB Aran kanalının güncel yayın süresi 24 saattir. Orta Aran bölgesinde 24 ve 59 frekanslarında olmak üzere iki kaynaktan yüksek kaliteli dijital karasal yayın yapılmaktadır.

Kanalın temel amacı, yayının kapsadığı bölge ve şehirlerin sosyo-ekonomik ve kültürel yaşamındaki olayları ele almak, nüfusa sunulan bilgi hizmetlerinin kalitesini artırmaktır. Yıllar içinde ARB Aran, bu amaçla çalışan bir medya kuruluşu olarak konumunu önemli ölçüde güçlendirdi. Kanalın izleyicileri her yaştan izleyiciyi içerir.

ARB Aran her zaman seyirciyi memnun etmeye çalıştı. Bu amaçla çeşitli tür ve renklerde onlarca TV projesi hazırlanmıştır. Şirketin "Nakliye ve Tedarik", "Ekonomi", "Teknik ve yayıncılık", "Projeler" alanlarında hizmet alanları bulunmaktadır. 2016 yılında kurulan Aran Film Yaratıcılık Merkezi belgesel ve uzun metrajlı film yapımcılığı yapmaktadır. Filmler ARB ağında ve ARB 24 kanalında yayınlanmaktadır. Şu anda "ARB Aran" TV'de ağ yayıncılığı için "Asgar" programı, yerel yayın için "Bu Sahar" ve "Bankir" programları üretilmektedir.

ARB Aran Center, Aran ve Aran Karabağ bölgelerinden en son haberleri sunar. Haftanın her günü, bölgenin sosyo-politik yaşamındaki en önemli olaylar, canlı bir telekonferans aracılığıyla ARB'nin "Ülke Haberleri" ağ bilgi programında gündeme getiriliyor. Temas hattına yakın alanlardan özel raporlar hazırlanmaktadır. Televizyonumuzun ürettiği haberler şirketin resmi sosyal ağlarında paylaşılmaktadır.

ARB Medya Grubu'nun bir parçası olan TV kanalı, 19 Eylül 2016 tarihinden itibaren ARB ARAN olarak faaliyet göstermekte ve ARB markasına uygun olarak markasını yenilemektedir.

ELTV iletisim bilgileri

  • Yayın :   Heydər Əliyev pr.14, Yevlax
  • Web :   http://eltv.az/
  • E-mail :   [email protected]
  • Telefon :   +99422 336-68-11

ELTV Uydu bilgileri

  • Uydu :  
  • Frekans :  
  • Polarizasyon :  
  • Symbol :  
  • FEC :