Şu anda :

Kanal S İzle

Süre : Canlı

Kanal-S, 2008 yılında Şeki'de yayına başlayan bir televizyon kanalıydı. 2022 yılında ülke çapında yayına başlayacak olan ulusal bir televizyon kanalıdır. Kuzeybatı bölgesini kapsayan Kanal-S TV Şirketi, 29 Aralık 2008 tarihinden itibaren faaliyet göstermektedir. İdari bina Şeki bölgesinde yer almaktadır. Kanal, günde 24 saat yayın yapan ilk bölgesel televizyon istasyonu oldu. Kanalımız 51, 54 ve 32 kanallarından ülkenin %70'inden fazlasında 3 farklı bölgede vericileri ile yayın yapmaktadır.

Ayrıca internet üzerinden dünyanın herhangi bir ülkesinde TV izleyebilirsiniz. Ayrıca modern standartları karşılayan en yüksek teknik ekipman ve dijital sistemle donatılmıştır. Cumhuriyet TV kanalları arasında en güçlü ve kaliteli stüdyo kameraları ve en yeni kurgu programları Kanal-S'de.Kanal-S, Haber, Sanat ve Yaratıcılık Departmanı, Program Departmanı, Teknik Departman, Ekonomi ve Ulaştırma Departmanı, Finans ve İnsan Kaynakları Departmanı, Güvenlik Departmanı olmak üzere 7 departmandan oluşmaktadır. 135 kişi televizyonda çalışıyor.

Kolektif, yetenekli ve gençlerin yanı sıra televizyon alanında söz sahibi, deneyimli ve profesyonel kadrolardan oluşuyor. Kanal-S, Hamida Omarova, Nadir Badalov, Anar Agakishiyev, Yusif Jafarov gibi ünlülerle işbirliği yapıyor. Kanalın haftalık hacmi 168 saattir. Yayınların %75'i kendi yapımı olan televizyon programları, %5'i yurt içinde, %20'si ise yurt dışında üretilen program ve filmlerdir. "Size en yakınız" mottosuyla hareket eden şirketin önceliği verimlilik ve tarafsızlıktır.

19 Eylül 2016 tarihinden itibaren "Kanal-S" olan kanalın adı "ARB Şeki" olarak değiştirilmiştir. 8 Ocak 2022'den itibaren "ARB Şeki" TV kanalının adı "Kanal-S" olarak değiştirildi. 28 Ocak 2022'de Azerspace-1 uydusu ve KATV1 kablolu televizyonunda ülke çapında yayın başladı. 14 Şubat'tan itibaren renkli programlarla seyirciyle buluşacak. Ana hedef bölgelerimizi, ilçelerimizi ve şehirlerimizi tanıtmak, Azerbaycan'da güçlü turizm potansiyeline sahip yerleri, tarım ve diğer altyapıları tanıtmaktır.

Kanal S iletisim bilgileri

  • Yayın :   Azərbaycan, Şəki, AZ5500, 20 yanvar küç.
  • Web :   https://kanal-s.az
  • E-mail :   [email protected]
  • Telefon :   +994 50 201-93-93

Kanal S Uydu bilgileri

  • Uydu :   Azerspace -1 46 E
  • Frekans :   11175
  • Polarizasyon :   Horizontal
  • Symbol :   27500
  • FEC :   5/6

Kanal S Yayın Akışı

Kanal S Programlar